Aplikacje webowe

To program komputerowy, który pracuje na serwerze i komunikuje się poprzez sieć komputerową z hostem użytkownika komputera z wykorzystaniem przeglądarki internetowej użytkownika, będącego w takim przypadku interaktywnym klientem aplikacji internetowej.

W pracy aplikacji internetowej musi pośredniczyć serwer WWW. Możemy z nich korzystać zawsze i wszędzie, jeżeli mamy tylko dostęp do Internetu.

Części Kia Poznań

Zakup części do marki Kia w Poznaniu jest ułatwiony. Mieści się tam autoryzowany serwis Auto Wache, gdzie można kupić wszelkie oryginalne części, które mogą okazać się potrzebne podczas naprawy. Oferują oni ponadto wszelkie usługi naprawcze, związane zarówno z mechaniką, jak i blacharką i lakierem. Mało tego, firma ta oferuje również zupełnie nowe samochody marki Kia, Mazda oraz Suzuki, a nawet silniki do motorówek! Nie można też zapomnieć, że posiadają oni stację kontroli pojazdów, w której dokonany zostanie coroczny przegląd auta. Razem z Auto Wache zadbasz o swoje auto tak, że będzie ono służyło Ci przez długie lata.


Auto Wache
Poznańska 14-16
62-081  Baranowo k/Poznania
tel. +48 61 66 47 76

21 wpis

14 wpis

18 wpis

15 wpis