Aplikacje webowe

To program komputerowy, który pracuje na serwerze i komunikuje się poprzez sieć komputerową z hostem użytkownika komputera z wykorzystaniem przeglądarki internetowej użytkownika, będącego w takim przypadku interaktywnym klientem aplikacji internetowej.

W pracy aplikacji internetowej musi pośredniczyć serwer WWW. Możemy z nich korzystać zawsze i wszędzie, jeżeli mamy tylko dostęp do Internetu.

Nowoczesne wieszaki na ścianę

Jeśli szukasz ciekawych wieszaków, to na http://www.quadre.pl/wieszaki,c67.html znajdziesz ich duży wybór. Dostępne są wieszaki w formie drzewa wykonane ze stali malowanej proszkowo. Kupić tam również można wieszaki do kuchni czy też łazienki. W ofercie salonu meblowego można jednak znaleźć także inne designerskie produkty. Salon oferuje meble inspirowane projektami takich osób jak Le Corbusier, Arne Jacobson. Znajdziesz tam zarówno meble do biura, hotelu, jak i do salonu, kuchni. Wykonane są z dobrych jakościowo materiałów, dlatego też są wytrzymałe. Ponadto, oferowane meble mają 2-letnią gwarancję.Quadre
Tarnogórska 12
03-679 Warszawa
tel. 22 290 65 60

21 wpis

14 wpis

18 wpis

15 wpis